Spedycja i transport

Spedycja i transport lądowy

Naszym kluczową działalnością jest fracht drogowy. Obsługujemy transporty całopojazdowe FTL, drobnicowe LTL oraz realizujemy transport towarów masowych z wykorzystaniem tradycyjnych wywrotek oraz nowoczesnych naczep z systemem "walkingfloor". W obsłudze przesyłek drobnicowych pracujemy w systemie "door to door" oferując dedykowane pojazdy, dzięki którym ładunki pilne mają zagwarantowany priorytet dostawy.

W ramach usług w zakresie transportu drogowego zajmujemy się zarówo obsługą relacji krajowych, jak i międzynarodowych. Dla zapewnienia bezpieczeństwa powierzonym nam towarom w trakcie transportu, flota KOLCZtrans jest monitorowana przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem systemu GPS. Firma korzysta również z najlepszych ubezpieczeń cargo.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie towarów dla branży automotive, budowlanej, chemicznej, stalowej, papierniczej, agro-rolniczej, selekcji odpadów. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia na przewóz odpadów w kraju i Unii Europejskiej.

Dysponujemy własną flotą pojazdów spełniających najwyższe normy ekologiczne EURO5(EEV), EURO6.

 

Do dyspozycji Klientów firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu:

* Standard

* MEGA 

* JUMBO zestaw

* MEGA coilmulda

* Wywrotka standard

* Walking floor

Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej reakcji na zamówienie oraz wysokiej elastyczności firmy.